NOVINKY

Úvodní víkend nadstavby A v mužské extralize je za námi a absence hráčů výrazně zamíchala kartami. Turnaj ISC v Americe je velikým lákadlem pro české hráče, a některé české týmy mají tento problém větší než jiné. Áčko se tak muselo obejít bez naší veliké opory, Marka Malého. Bohužel se to nevyvedlo dle plánů.

Béčko o víkendu zavítalo na jih Čech a potvrdilo první příčku před letní pauzou. V sobotu se vyjelo do Sezimova Ústí, kde po deštivém dni zůstalo hřiště v ne moc příznivém stavu. V prvním zápase zazářil na nadhozu Tomáš Toka, který soupeři připustil pouze jeden bod a zápas skončil 5:1. Druhý zápas musel být pro diváka lépe sledovatelný, soupeř se...

Áčko má za sebou základní část a končí ji na druhém místě. Nechybělo mnoho a útočili jsme i na první příčku. Závěrečná utkání se měla odehrát v sobotu na Joudrs, ovšem kvůli mohutnému dešti se oba týmy utkaly až v neděli. V prvním zápase jsme ukázali sílu našich konců, kdy i v závěru zápasu jsme dokázali utkání strhnout na...

Středeční večer v Chomutově nám přinesl dvě výhry, byť ani jedna se nerodila úplně lehce. Pomalejší začátek proti zkušenému týmu většinou znamenal, že jsme museli zkraje zápasů otáčet. Nakonec se ale vždy naše pálky rozjely. Dva HR si připsal Marek Malý, jeden Milan Šulc. Tvrdé odpaly ale měli všichni.

Tento víkend naši junioři přivítali na domácím hřišti týmy Snails Kunovice a Žraloci Ledenice , kdy s oběma týmy odehráli vyrovnaná utkání a odnesli si z každého duelu 1 prohru a 1 výhru. Podívejte se na momentky z hracích dnů níže.

Na třídenním turnaji jsme odehráli 7 utkání. Dvě porážky a pět vítězství znamenaly tentokrát 5. místo. Ze 14 týmů hrálo jen 5 s vlastními hráči, ostatní využili možnost doplnění z jiných klubů. Díky děvčatům, z nichž některá hrála se zdravotnímy problémy a některá přijela na turnaj přímo ze ŠvP, získaly spoluhráčky další spousty zkušeností....

Tento víkend jsme s našimi dívkami a chlapci kategorie U11 trávili v Ledenicích na Otevřeném poháru ČSA západ.

ČVUT charita

16.06.2022

Ve čtvrtek se konal charitativní turnaj RICS na pražském Joudrs, kde se účastnili naši hráči Jakub Beck a Jan Malý pod univerzitním týmem ČVUT. Turnaj vyhráli, ale to nebylo to hlavní, protože díky tomuto turnaji se vybralo zhruba 100 000,- Kč na charitativní sbírku SOS Ukrajina. Pomáháme softballem.

A tým se o víkendu utkal s Ledenicemi a Havlíčkovým Brodem. Tento víkend zároveň dorazila dánská posila Frederik Terkelsen. A jeho přítomnost navodila pořádný hurikán na pálce.