Nejmenší bobříci mají sezónu ukončenou

30.12.2021

Náš amatérský klub Beavers Chomutov od září začal trénovat v nové klubové tělocvičně u hřiště, skupinu nejmenších chlapců a děvčat, Nano Beavers ve věku 4-6 let zatím v počtu 10 dětí. 

Na trénincích se věnujeme hlavně pohybu, spolupráci mezi spoluhráči, kamarádství, respektu, úplným základům softballu formou her a zábavných činností. I přes nynější nelehkou dobu, kdy nás trápí nemoci a karantény na tréninky chodí většina, přihlášených za pomoci a asistence rodičů.

Z reakcí dětí a rodičů je evidentní, že děti tréninky baví a chodí s nadšením, což nás velmi těší.

Poslední trénink před Vánoci se konal 22. prosince, kde si děti zasportovaly, zadováděly v rytmu hudby, z trenérů se na chvíli stali sobi a konaly se závody, proběhla soutěž s koledou hrajícím dárečkem, který nesměl upadnout. Házeli si a chytali netradičním způsobem. A na závěr jsme si rozdali drobné dárečky. Popřáli si vše nej do nového roku a už se těšíme na další trénink, který se bude konat první středu v novém roce 5.ledna 2022.

Tímto za Nano Bobříky přejeme Všem šťastné a krásné pohodové Vánoce a to nejlepší, hlavně zdraví, mnoho úspěchů v nové sezóně a v celém roce 2022.