Coachballisti sbírali zkušenosti 

10.06.2021

Tento rok jsme se rozhodli s týmem kategorie U11 sbírat zkušenosti v Lize žáků. První možnost, kdy jsme si mohli poměřit síly se staršími protihráči, byla o víkendu 5.-6.6. 2021 na dvoudenním turnaji v Hradci Králové.

Pro naše mladé bobry, to bylo poprvé, kdy se setkali se softbalem z nadhozu. Dlouho se rozkoukávali a první den všechny tři zápasy prohráli vysokým rozdílem. Na noc se tým přesunul do nedaleké Sokolovny, kde se v neděli ráno někteří chlapci postarali v 5:45 o parádní budíček v podobě fotbálku. Druhý den byl tým jako vyměněný. Možná tomu pomohlo i ranní Tai-chi, se kterým nás seznámil jeden z trenérů.


První zápas skončil opět vysokou prohrou, ale předvedená hra tomu neodpovídala. V posledním utkání o třetí místo nás čekal těžký soupeř Spectrum Praha. Tento zápas byl vyrovnaný a v poslední směně byl stav 10:10. Bohužel soupeř měl dohrávku zápasu a nám se nepodařilo zabránit tomu, aby zkušenější tým nebodoval. Utkání tak skončilo 11:10 zaslouženě pro Spectrum Praha. Tento turnaj nám ukázal, že máme hodně co zlepšovat, ale také nám ukázal, že tým má na čem stavět.