Juniorky a jejich sváteční 2. kolo

09.05.2024

Druhé hrací kolo bylo rozděleno do dvou květnových svátků, které připadly na středu. Ve všech čtyřech utkáních nám byl soupeřem nováček v extralize tým Slavia Boars Plzeň.
1. května jsme přivítali tým z města piva u nás v Bobří hrázi. První utkání jsme zahájili s osvědčenou osou Kindermannová-Boučková, která nepovolila, i za pomoci pole, soupeři žádný doběh a utkání jsme vyhráli rozdílem v páté směně 7:0.Do druhého utkání jsme na prkno nasadili Aničku Ringlerovou, které si nevedla vůbec špatně, ba naopak. Nebýt špatného rozhodnutí rozhodčích, nechali by jsme ji utkání doházet. Místo stavu 6:2 pro nás, byl stav 6:6. Zápas doházela Kačka Kindermannová a po dalších dobězích jsme utkání vyhráli 8:6.
8. května jsme se naopak vydali do Plzně. Na první zápas opět s osvědčenou osou a s hostujícími hráčkami z Kotlářky jsme opět dovedli zápas k vítězství 9:0 po páté směně.Druhé utkání jsme opět nechali házet Aničku Ringlerovou. Po dobrých odpalech do zadního pole se domácí ujali vedení 4:0. Pak ovšem naše hráčky zabraly a po chybách nadhozu jsme srovnali na 4:4. Pak domácí odskočili na 6:4. Po domluvě jsme prostřídali pole, nasadili osvědčenou osu a moc pěkných odpalech a tříbodovém HOMERUNU Štěpky Boučkové(mimo jiné hrálo se na mužské ploty) děvčata překlopila vedení na svojí stranu a zápas skončil rozdílem po šesté směně 13:6.Obě utkání byla ovlivněna chybami rozhodčích a nutno říci, že na obě strany.
V tabulce máme zatím plný počet bodů, tedy 16 a držíme první místo. Ale nejtěžší soupeři nás teprve čekají a to v podobě pražských týmů Eagles a Jouders se kterými se utkáme v následujících dvou kole, nejprve venku a pak doma.