Beavers opět vítězí!

08.05.2023

O tomto víkendu se na našem hřišti uskutečnilo letošní druhé kolo Superligy žáků U13

Postupně jsme se v základní skupině utkali s týmy Painbusters Most s výsledkem 10:1, Piranhas Beroun 4:0 a Joudrs Praha 7:5. V průběhu těchto zápasů jsme do hry zapojili všechny naše nadhazovače a i hráče z lavičky.

V semifinále jsme porazili tým z Mostu vysoko 8.1.

Finále s Piranhas Beroun bylo dlouho vyrovnané, naše obrana nedovolila soupeři více než jednou skórovat, na pálce jsme měli spoustu tvrdých a dlouhých odpalů povětšinou bohužel přímo na hráče v OF. K rozhodnutí došlo v prvním extrainningu, kdy po postupném obětování se našich pálkařů byl "dotlačen" druhý bod v utkání, když v následné dohrávce soupeře jsme již bezchybnou obranou opětovné srovnání nepřipustili.

Již podruhé tedy vítězíme v turnaji Superligy se stoprocentní úspěšností ve všech zápasech. Všechna vítězství, schopnosti i nasazení jednotlivých hráčů je nutno hodnotit pozitivně, současně nám ovšem turnaj i jednotlivé herní situace ukázaly možné rezervy v naší hře...a daly nám tak možnost se je pokusit co nejdříve odstranit.

Velké díky patří jak rozhodčím tak, a to zejména, rodičům hráčů, kteří nám pomohli s přípravou a úklidem hřiště, resp. zajistili bezproblémový chod našeho clubhousu a baru.

Ještě jednou díky moc všem, vážíme si toho.