Juniorky zavítaly do Prahy

05.06.2023

Třetí hrací víkend nás zavedl na zápasy do hlavního města, kde jsme změřili síly nejprve v sobotu s týmem Tempo Praha a v neděli již podruhé v sezoně s Eagles Praha.

Sobotní zápasy byly oba v naší režii i přes organizační nepříjemnosti. Nakonec jsme po dohodě trenérů a rozhodčích odehráli na ne zcela regulerním hřišti. Nepřipadalo nám správné, aby soupeřky zakončily sezónu 2 skrečemi. Nicméně oba zápasy jsme ukončili rozdílem a výsledky 14:0 a 8:1. V prvním zápase nedovolila Kateřina Kindermannová soupeři ani jeden doběh na metu.

V neděli jsme se postavili podruhé v sezoně pražským Eagles. Ze sobotní sestavy nám pro zdravotní potíže vypadly dvě hráčky (Ivča Straková-úpal, a Klaudie Přibylová teplota). Po delší pauze se naopak vrátila Bára Livinková. Tudíž jsme oba zápasy pojali v tréninkovém módu, vzhledem k postavení v tabulce a kalkulaci možného soupeře pro play off. V zápasech jsme udělali spousty nevynucených chyb, ale bylo vidět i několik dobrých zákroků a odpalů. Oba zápasy jsme ovšem prohráli rozdílem, 7:0 a 21:8.