Juniorky o víkendu bez přemožitelek

17.08.2022

O čtvrtém hracím víkendu jsme hráli naposledy v základní části doma. V sobotu jsme se střetli a ostravskými Arrows a v neděli poprvé v sezoně s pražským Spectrem.


Oba sobotní zápasy byly jako přes kopírák. Podobný průběh zápasu, ukončení v páté směně a se stejným výsledkem 7:0 pro naše děvčata. První zápas odházela Kačka Kindermannová, kterou z tribuny bedlivě sledovala děvčata z berounských piraní, která jsou u nás na soustředění.Druhý zápas byla na prkně Aneta Truncová.


Nedělní dopoledne a poledne nám postavilo poprvé v sezoně pražské Spectrum. V prvním zápase jsme se dostali do vedení 1:0 po první směně. Další body jsme přidali ve čtvrté a šesté směně a vyhráli 4:0. Zápas odházela Kačka Kindermannová. Druhý zápas byl podstatně dramatičtější. Na prkně začala Aneta Truncová a první směna byla hodně divoká. Skončila výsledkem 6:5 pro hosty. Od druhé směny házela Kačka a po chybách v poli hosté navýšili skóre na 8:5. Zápas jsme pro sebe rozhodli v šestém směně, kdy jsme zaznamenali čtyři doběhy a otočili skóre na 9:8. Jelikož pak soupeřky už v poslední směně neskórovaly, díky ose Boučková-Kindermannová, jsme zápas vyhráli.

Tento hrací víkend byl pro naše děvčata velice úspěšný. Nutno ještě poděkovat za pomoc Janu Vlčkovi a Jaroslavu Mikulcovi, kteří pomohli s koučováním zápasů, neboť náš trenér Karel si odpykával čtyřzápasový disciplinární trest.