Chomutovský softballový večer je za námi

02.03.2023

Minulý pátek se v chomutovské Kulisárně již 5. ročník softballového večera Beavers Chomutov. A tak jako každý rok, i letos jej uváděla moderátorská dvojice Jakub a Jakub. Nová však byla kapela Willow, která pomohla vytvořit skvělou atmosféru, zejména s odbýváním dalších hodin na ručičkách. Tak jako každý rok samozřejmě nechyběla ani tombola. Připomněly se loňské úspěchy, rozdaly se individuální ceny, to vše za odlehčené atmosféry s řadou zábavných situací. 

Celá akce začala těsně po osmé hodině večer, po úvodu se na nic nečekalo a představila se nám také kapela letošního večera. Poté jsme si postupně vyslechli, jak po zimní pauze vzpomínají na loňskou sezónu kategorie U7, žáci, žákyně, kadeti a kadetky. Na pódiu byli vyzpovídáni jak trenéři, tak někteří z hráčů a hráček. Ani jsme se nenadáli a už bylo opět slyšet libozvučné tóny hudebních nástrojů. 

V druhé části večera již došlo na starší kategorie spolu s předáváním individuálních cen. Na úvod patřilo světlo reflektorů zlatým juniorkám. Cenu pro MVP si odnesla Štěpánka Boučková, nejlepší pálkařkou byla Veronika Chalupová. Nejlepší polařkou našich juniorek se stala Iva Straková a skokankou roku se stala Tereza Kursteinová. Po nich se hodnotila stříbrná sezóna mužského B-týmu. Nadhazovačem a MVP play-off přebral David Jaluška, cenu pro pálkaře a juniora uplynulé sezóny získal Adam Buňata. Za skokana mužského B-týmu byl Jakub Horký. Poslední kategorií byl samozřejmě mužský A-tým. Cenu pro nejlepšího pálkaře získal Marek Malý. Speciální cenu získali Václav Svoboda a Jaroslav Mikulec, a to za oddanost na tréninku. Po dalším vystoupení kapely Willow, se pak premiérově rozdávala cena fanoušků pro ,,srdcaře/srdcařky roku''. Tuto cenu získalo kolektivně zlaté družstvo juniorek.  Poté se již vyhlásila tombola a večerní zábava se mohla roztočit na plné obrátky. Velké díky patří všem, kteří se na organizaci večera podíleli.

Album fotek z galavečera najdete na našem Flickru