Bobří hráz se blíží. Těšíte se na nové hřiště?

12.05.2021

Je to tak, máme nové hřiště. Jedna věc zůstává stejná - už od roku 1995 sídlíme u ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského. Přesto přichází změna, dokonce jedna z největších v historii celého klubu. Už se taky těšíte, až si zahrajete v našem novém svatostánku?

"Pro spoustu lidí je nový stadion brutální motivace a impuls k tomu, aby zase začali něco dělat. Nejen aby sem přišli na pivo a fandit při zápase, ale aby se i zapojili," prohlásil od médií klubový manažer Jan Přibyl. A nám nezbývá než jeho slova potvrdit.

Nové hřiště spolufinancovalo město Chomutov a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Celá rekonstrukce vyšla na 42 milionů korun. Všem se sluší poděkovat.

A co je tedy vedle Bezručovy ulice nového? Naším hlavním fieldem je nově "jižní" hřiště - tedy to, které se nalézá blíže baráku. Asi nejdůležitější novinkou ale je poctivé osvětlení. Díky němu můžeme hrát jak večerní zápasy, tak se i podílet na pořádání mezinárodních turnajů. Už delší dobu je areál celý oplocený.

Samotnou kapitolou je pak zbrusu nový clubhouse. Tentokrát má dokonce dvě podlaží. Svou šatnu v něm mají všechny naše týmy a celkem je schopný zajistit pohodlné zázemí až pro deset mančaftů. Kromě šaten a sociálních zařízení tu najdeme i bar, který bude otevřený každý den, kancelář, posilovnu nebo i malou tělocvičnu.

Tak snad se vám u nás bude líbit.