Pokračování  č.3 - 7.5. 2014 

Jedním z týmů nejvyšší české softballové extraligy mužů 2014 je také český reprezentační výběr juniorů do 19 let. Trenérem českých juniorských reprezentantů je mostecký lékař MUDr. Pavel Kasal. Jeho tým se v současné době intenzivně připravuje na mistrovství světa juniorů, které se uskuteční již za 63 dní (11. – 20.7.2014) ve Whitehorse v Kanadě. V reprezentačním výběru ČR juniorů jsou také junioři  SC 80 Beavers Chomutov – Marek Malý, Jakub Petřík a Václav Šrétr. Už v loňském roce se účast českých juniorů v české extralize osvědčila (junioři získali titul juniorského Mistra Evropy) a na tyto dobré zkušenosti navázala ČSA také letos a pod vedením realizačního týmu junioři získávají v české extralize cenné zkušenosti a hráčské dovednosti.

A právě s tímto reprezentačním mužstvem se podle extraligového programu utkali chomutovští Beavers ve středu 7.5.2014 v podvečer ve dvojutkání na svém hřišti v Chomutově.

Zkušenost chomutovských “mazáků” ale měla v obou utkáních navrh nad reprezentačním mládím a chomutovští Bobři si po vítězstvích 7 : 0 a 6 : 2 připsali do extraligové tabulky další body a před nadcházejícím víkendem extraligu vedou.

V sobotu se Beavers utkají ve dvojutkání s EAGLES z Prahy – Krče a v neděli potom s týmem RADOTÍNSKÝ SPORTOVNÍ KLUB z Prahy – Radotína.  Takže o víkendu budou opět v softballovém areálu SC 80 Beavers Chomutov znít extraligové odpaly a bude se hrát špičkový softball.Více zde: https://www.beavers.cz/news/zkusenost-beavers-zvitezila-nad-mladim-/

Vyhledávání

© Beavers 2013