Turnaje a nominace

1.kolo 6.4 - 7.4.2019 - Kotlářka

28.03.2019 21:40
Nominace: Boučková, Eisenmayerová, Chalupová, Kindermannová, Kursteinová, Livinková, Moravčíková, Pastyříková, Peterková, Rozkovcová, Šobrová, Truncová Sraz: 8h na hřišti Řidiči: Moravčíková, dále se hlašte Spaní: Bude upřesněno
>>

Finálový turnaj - Kunovice 21.9.-23.9.2018

13.09.2018 12:20
Odjezd  v pátek mezi 8-9h - je potřeba holky omluvit ze školy.Spíme na postelích v hotelu Fabrika Uherské Hradiště včetně snídaně. Dopravuzatím řešíme.Nominace:Moravčíková, Peterková, Truncová, Eisenmayerová, Plosová, Straková, Boučková,Kursteinová,Kindermannová, Fritschová, Tenglerová,...
>>

Mezidivizní turnaj Chomutov

22.08.2018 14:01
Nominace:  všechny kadetky včetně Livinková, Straková, PlosováSraz bude upřesněn
>>

Soustředění 16.8.-19.8.2018 Roudnice

31.01.2018 12:32
Kadetky + žákyně
>>

Mezidivizní 01.-02.9 - CHOMUTOV

31.01.2018 12:29
nominace bude upřesněnarodiče žádáme o pomoc na hřišti a bar/kuchyně
>>

23.6.-24.6.2018 - JOUDRS

31.01.2018 12:29
Nominace: Peterková, Moravčíková, Kursteinová, Kindermannová, Fritschová, Tenglerová, Truncová, Livinková, Eisenmayerová, Straková, Plosová,ŠimkováŘidiči - hlašte seSraz: 8,15h na hřištiPříspěvek na ubytování a dopravu - 150,-Kč, spíme v tělocvičně
>>

9.-10.6.2018 Hluboká

31.01.2018 12:28
Nominace: Peterková, Moravčíková, Boučková, Kursteinová, Kindermannová, Fritschová, Tenglerová, Truncová, Livinková, Eisenmayerová, Straková, Plosová Řidiči - Fritsch, Legnerová, Peterková, Kindermannová Sraz: 7,30h na hřišti Spaní na postelích v kempu Křivonoska Příspěvek na ubytování a dopravu -...
>>

2.ligový turnaj 26.-27.5.2018 - Ledenice

31.01.2018 12:27
Nominace: Peterková, Moravčíková, Boučková, Kursteinová, Kindermannová, Fritschová, Tenglerová, Šimková, Livinková, Eisenmayerová, Straková, Rozkovcová Řidiči - Eisenmayerová, Čepek, Maron, Moravčíková Sraz: v 9:45 hod na hřišti Spaní na postelích v areálu chatky Adamec Ledenice, s sebou spacáky...
>>

Turnaj juniorky 05.-06.05.2018 - velká vzdálenost konání - NEPOJEDEME!!

31.01.2018 12:26
>>

1.ligový turnaj Chomutov 12.-13.5.2018

31.01.2018 12:26
Nominace: Boučková, Eisenmayerová, Fritschová, Kindermannová, Kursteinová, Livinková, Moravčíková, Peterková, Plosová, Rozkovcová, Šimková, Tenglerová, Truncová Sraz v 9:00h - stavění plotů a příprava hřiště. Hra - v 11:00 h
>>
1 | 2 >>

Vyhledávání

© Beavers 2013

beavers@beavers.cz