Závěr základní části.

31.08.2013 16:07

Před dohrávkou základní části, kdy nám zbývalo odehrát šest zápasů, jsme si dělali naděje na přímý postup do semifinále.

    Sobotní dvojzápas s Eagles Praha jsme zvládli bravurně a nedali oslabeným soupeřům žádnou šanci. Eagles neměli svého prvního nadhazovače, ani chytače a po letech se objevil v zápase krčského A týmu i bývalý chomutovský hráč Standa Havel. Výsledky hovoří jasně. 18:0 a 8:1.

    Postupové kalkulace do přímého semifinále byly jasné. Stačí jedenkrát vyhrát ze zbývajích čtyř zápasů.

    Nědělní dvojutkání s Tempem skončilo až po třetím tiebreaku ( 10 směn ), kdy se nám nepodařilo skorovat a Tempo využilo několik našich zaváhání. Zvítězilo 5:4 a šlo do druhého zápasu mnohem lépe naladěno. Za nás nastoupil na pozici nadhazovače Marek Malý a bohužel se mu nepodařilo pálkaře z Tempa udržet. Daleko lépe si pak vedl Jakub Petřík, ale to už bylo, vzhledem k naší pálkařské nemohoucnosti, pozdě.

    Dva zbývající zápasy s Radotínem jsme přeložili na všední den od 19:00 a 21:00 do Prahy pod světla. A nebylo to dobře. V prvním zápase jsme ještě v 7. směně vedli, ale díky sérii nepřesností se Radotínu podařilo stav otočit a zvítězili 5-4. Škoda. A to jsme měli 11 hitů a Radotín pouze 3.  Zbývalo poslední utkání základní části a zároveň poslední šance jak ovlivnit naše umístění. Bohužel i tento zápas se nevydařil pálkařsky  a po dvou směnách prohráváme 3-0. Radotínští nakonec ukončují zápas v šesté směně ( cca 23:30 hodin) s výsledkem 8-1.

Prohráli jsme čtyři poslední zápasy základní části v řadě a končíme na třetím místě. Teď nás čeká play off a čtvrtfinále s Tempem Praha.

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013