Vyhráváme základní část.

16.08.2009 22:46

O víkendu porážíme opět všechny soupeře ( včetně Spectra ) a zajišťujeme si první místo po základní části.

Tempo - CV     0 : 12

CV - Kunovice   3 : 2

Spectrum - CV   5 : 8

Příbram - CV   0 : 14

 

 

 

CV – Tempo 12:0

Hned od prvního pálkaře je na Bobrech vidět chuť odpálit si na házejícího Bedlu. Nezbeda i Peksa pálí do vnějšího a vedeme 1:0. Druhý bod stahujeme povedenou vraždou Svobody a další přidává sólo humerunem Lhoták. I druhou začínáme ranou do vnějšího, trefuje se Kopřiva. Po chybě a následném BB plníme všechny mety. Peksa namířil svůj odpal na Bedlu a ten placírkou přikopává míč na domácí, kde je Kopřiva out. Mikulec se Svobodou stahují 4 body odpaly na osm a po druhé směně vedeme již 7:0. Třetí směnu otáčíme celou pálku a zvyšujeme na konečných 12:0. Tempo se na dobře házejícího Mikulce dostává nejdále na 3. metu, a to hned první pálkař první směny.

 


Kunovice – CV 2:3

Za Kunovice nastupuje na prkno Mateřanka. Nezby trefuje nesprávný nadhoz do pravého pole a obsazuje třetí metu. To je bohužel až do třetí směny od nás vše. Ve třetí se dostáváme po chybách a metách zdarma na mety a Peksa s Lhotákem se starají o naše jediné body v tomto dosti „ospalém“ zápase. Kunovice se v dohrávce zápasu chtějí přiblížit play-off a začínají razantně trefovat Vrbenského nadhozy. Po dvou hitech a chybě Kopřivy obsazují všechny mety s jedním autem. Devátý pálkař lineupu pálí na devět a snižuje na 2:3. Sám obsazuje druhou. Další ránu do zadního pole chytá Pěnička v pádu těsně nad zemí. Běžec na třetí metě ovšem zůstává stát a Vrbenský ukončuje zápas patnáctým SO.

Spectrum – CV 5:8

Do zápasu o první místo po odehrané základní části nenastupuje ani jeden tým se svou nadhazovací jedničkou. Nezbeda plní úkol prvního pálkaře na výbornou a vystává metu zdarma. Po krádeži druhé mety pálí Mikulec homerun za osmičku a vedeme 2:0. I Spectrum začíná zápas dobře a po třech hitech a obětovacím odpalu Kramáře otáčí na 3:2. Skóre se nám podaří otočit opět ve třetí směně, kdy Mikulec se Svobodou dobíhají na Lhotákův dlouhý odpal na osm. Ve čtvrté Mikulec umožňuje dva hity. Ty znamenají vyrovnání a zápas je opět na začátku. To se ovsem nelíbí Lhotákovi a po Mikulcově dvoumeťáku a Svobodově umyslné metě zdarma stahuje homerunem tři body. V sedmé ještě Svoboda sólo homerunem upravuje na 8:4 a v dohrávce Moťka na 8:5. Hvězdou utkání je rozhodně Jaroslav Lhoták, který se postaral o pět bodů. Mikulec předvádí dobrý výkon na nadhozu a palkařsky šílenému Spectru umožňuje svými nadhozy pouze tři body. Zbylé dva jsou po chybách pole.

Příbram – CV 0:14

Proti poslednímu týmu tabulky se na prkno staví Luboš Vrbenský a rozšiřuje svou sbírku strikeoutů o dalších osm. Za celý zápas umožňuje soupeři pouze jediný hit. Hned v první směně se za plot trefuje Přibyl a vedeme 3:0. Ve třetí zvyšujeme na 7:0 a zápas začíná bodově dosti připomínat první zápas víkendu proti Tempu. Do čtyřky si Lhoták připravuje další ze svých výborných odpalů a přidává ke skóre dva body. Nakonec otáčíme celou pálku a zvyšujeme na 13:0. V pětce ještě dobíhá Peksa a upravuje na konečných 14:0. Končíme tedy víkend čtvrtou výhrou s celkovým skóre 37:7. Tolik bodů se nám nepodařilo dát ani v jednom hracím víkendu tohoto ročníku ELM. Pálkařská forma je jistě dobrou zprávou pro nadcházející Pohár mistrů evropských zemí.

 

 

připravil: Kubík

upravil: Lakero

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013