Víkend ve znamení BEAVERS Chomutov

03.05.2016 09:49

Nejen naši junioři a žáci, ale i žákyně si zajistily 1.místo na turnaji ve Dvoře Králové nad Labem. Bylo přihlášeno 9 týmů, jeden tým se z důvodů nemocnosti bohužel odhlásil. V sobotu se odehrály zápasy v základních skupinách. Super výkonem všech našich nadhazovaček, kterých už se leckdo bojí, ale i výborným výkonem ostatních v týmu se v sobotu s přehledem dostaly na 1. místo ve skupině a zajistily si tak postup do semifinále.

Po těchto utkáních měla děvčata dohráno, ale protože bylo krásné počasí a děvčatům se nechtělo ze hřiště, vyzvala 2 týmy, se kterými by si mohla zahrát přátelské utkání. Bohužel nikdo si zahrát již nechtěl, a tak si žákyně, společně se svými trenéry, zahrály přátelské utkání mezi sebou.

Na Svátek práce 1.5.2016 dívky nastoupily do semifinále s týmem Snails Kunovice. Utkání již bylo vyrovnanější, ale naše nadhazovačka Aneta Truncová, nedala moc šancí k odpalu a s konečným výsledkem 5:1 se dívky probojovaly do finále, ve kterém na nás čekal tým Eagles Praha. Naše hráčky se vrhly do zápasu s plným nasazením a bojovným pokřikem. Vzájemná rivalita byla znát, ale naše nadhazovačka Kateřina Kindermannová soupeře na pálce nešetřila. Velmi krásný zápas, dopadl stejně jako v prvním kole 3:1 pro Beavers Chomutov a žákyně si tak zajistily opět, stejně jako před 14-ti dny, 1.místo na turnaji. Na začátku jara tak žákyně Beavers Chomutov vedou 2.ligu žákyň. GRATULUJEME A JEN TAK DÁL.

Výsledky:

Trnava Panthers (SVK) – Beavers Chomutov 1:12

Beavers Chomutov – SK Joudrs Praha B 10:1

Beavers Chomutov – Hroši Havlíčkův Brod 9:3

Beavers Chomutov – Snails Kunovice 5:1

Eagles Praha – Beavers Chomutov 1:3

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013