Víkend v Kunovicích a Havl. Brodě 25.-26.6.2011

07.07.2011 14:51

 

Softbalisté prožili černý víkend

Chomutov – Softbalisté mají za sebou nevydařený víkend. Značně oslabeni marodkou totiž ve dvojzápase s Kunovicemi vydřeli pouze jednu výhru. Proti Havl. Brodu si dokonce připsali dvě porážky.Chomutov – Softbalisté mají za sebou nevydařený víkend. Značně oslabeni marodkou totiž ve dvojzápase s Kunovicemi vydřeli pouze jednu výhru. Proti Havl. Brodu si dokonce připsali dvě porážky.

S teplotami zůstal v posteli trenér Jan Přibyl a s týmem neodjel ani druhý nadhazovač Jaroslav Mikulec, kterému se v týdnu narodil syn Richard. Aby toho nebylo málo, tak se Luboši Vrbenskému obnovilo staré zranění kolena hned v prvním utkání s týmem SNAILS Kunovice a na nadhoz přišel junior Marek Malý.

Také další „marodka“ nabídla soupeřům šanci úspěšně si zahrát s favoritem. Zadák Jakub Vrba měl potíže s kolenem, což je pro tohoto klíčového hráče v obraně hodně veliký handicap a s meniskem se trápil Jiří Nezbeda, kterého v následujících dnech čeká operace.

Takže sečteno – mužstvu Beavers o víkendu najednou chybělo pět důležitých a zkušených hráčů. Ze čtyř utkání jedno sice vyhráli ale ve třech byli úspěšní jejich soupeři.

Bodový zisk v utkání s Chomutovem si v jednom utkání připsali softballisté Kunovic a obě utkání s Beavers vyhráli Hroši z Havl. Brodu. Přestože má Jan Přibyl ze současného stavu v týmu vrásky na čele, tak je trochu uklidňující fakt, že Beavers už mají jistou účast v letošním play off.

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013