Víkend č.7

09.08.2010 22:17

Máme za sebou předposlední víkend základní části. Uhráli jsme to, co jsme potřebovali. Chtěli jsme si pohlídat druhé místo po základní části  a to by se nám mělo bez problému podařit. Celý víkend jsme domácí ( i v Praze )  a jen jednou jdeme v sedmé směně na pálku.

První zápas s Tempem jasně zvládáme a jen ve čtvrté směně se Tempu podařilo dát několik odpalů za sebou  a udělat čtyři body. Vítězíme 9-4. Havlíčkův Brod hraje celou sezonu  překvapivě dobře a na čtvrtém místě tabulky nemá velkou ztrátu na nejlepší. V tomto zápase šetří Müllera  a náš útok postupně boduje. Končíme za stavu 9-2.

V neděli cestuje do Prahy na Joudrs, kde se týden předtím konalo ME žen do 22 let. Někteří naši spoluhráči se rozhodli, že se ZLATÝM dívčím týmem oslaví jejich úspěch a odjeli již v sobotu večer. V neděli to bylo poznat. Začínalo se s hodinovým zpožděním. Trochu předtím pršelo.

Čekali nás chlapci z Kunovic, kteří potřebovali nutně bodovat pro zachování účasti v playoff. Chvilku trval našim pálkařů rozjezd na Marka Lapčíka( Lubošovi ne - prvních devět nadhozů a tři SO ), který ale nakonec nevydržel  tlak našich borců a zápas jsme ukončili za stavu 7-0.

Poslední zápas nás čekal tým Spectra. Lídr tabulky. Cíl tohoto víkendu byl splněn a tak šla do hry zajímavá sestav. Hráči základu seděli a přišla chvilka na ukázání chlapců z lavičky. Nadhazoval Jarda Mikulec, chytal Nezby a v zadním poli hráli Šesták, Maron a Řápek. Všichni odehráli výborný zápas, na který se hezky koukalo a drželi se Spectrem krok. Chybělo jen trochu štěstí a delší kolíky na botech v zadním poli. I když jsme prohráli takvýsledek 6-7 je výborný.

 

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013