Turnaj na Tempu ( pozdě, ale přece )

28.04.2011 20:50

 První dubnový víkend jsme se, Chomutovský „B“ tým, účastnili přípravného turnaje na hřištích pražského týmu Tempa Velikonoční pomlázky 2011. Turnaje se účastnilo 8 týmů..

         Jelikož se jednalo o přípravný turnaj, naším cílem bylo především zahrát si a vyzkoušet si různé možnosti naší hry. Do Prahy jsme přijeli s triem nadhazovačů: Jan Vlček, Marek Malý a Petr Šesták. Všichni tři naši nadhazovači potvrdili, že celou zimu tvrdě trénovali a odházeli slušné výkony. Bohužel proti dobrým pálkářům z extraligových týmů Radotína a domácího Tempa to bylo málo platné. Ve skupině jsme tedy skončili až na posledním místě, na něž nás odsoudila i porážka s Juniory ČR, za něž v průběhu turnaje nastoupili i dva naši mladíci Marek Malý a Jan Řápek. Z posledního místa ve skupině jsme se probojovali do souboje s „B“ týmem pražského Spectra, zvanými Young guns. Tento tým plný pražských mladíků i chomutovských odchovanců jsme porazili těsně 3:2 a mohli jsme tedy bojovat o páté místo. Náš poslední zápas o páté místo proti týmu MFF byl i naším zápasem nejlepším. Konečně se probudili naši obávání pálkaři (nejlepším z našeho týmu byl Petr PT Šesták) a rozpálili se na mostecko-chomutovského „nadhazovače“ Jirku Nezbedu. I pole zahrálo některé pěkné akce a dle slov našeho váženého kauče Martina Chmelíka to konečně vypadalo jako softbal.

         Celý turnaj se nesl v dobrém duchu. Bylo velké teplo a večer na tempu byla grilovačka. Zajímavost je, že skoro v každém týmu byl nějaký chomutovský hráč a všichni hráli hodně dobře.

P.S. Až na Rosťu Tauda v dresu Tempa, který ne a ne dát proti Chomutovu svůj první homerun, i když se řídil heslem: „Sestřel bobra – zachraň strom!“

 

Celkové pořadí 15.ročníku:      

TEMPO PRAHA - vejce A

SNAILS KUNOVICE

RADOTÍNSKÝ SK

TEMPO PRAHA - vejce B

CHOMUTOV - B

MFF

SPECTRUM - „Young guns"

JUNIOŘI ČR

 

                                                                                                          Ruda

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013