Třetí ligový víkend přinesl dvě výhry i dvě prohry

26.05.2014 22:04

Jeli jsme do Prahy s tím, že chceme aspoň něco vyhrát. Podařilo se. Ubojovali jsme dvě výhry a celkově jsme předvedli docela dobrou hru. Mladíci si zahráli, Mařena si zaházel, Jarin přijel z ryb, Luboš si vzal dovolenou, Matěj skákal ryby jenom poblíž televizní kamery, prostě fajn víkend. Jenom Pinda se na pálce ne a ne pořádně trefit.

 

TJ Tempo Praha – SC 80 Chomutov 3:5

První sobotní zápas se od začátku vyvíjel lépe pro domácí tým. Už v první směně se postupně trefují Brabec, Štoček i novozélandské posily a domácí se ujímají vedení 2:0. Od počátku působíme unaveným dojmem, ale první směnu ještě ubráníme. Od té doby nedovolila naše obrana v čele s Lubošem už ani bod. Postupně jsme dva body přidali, ale rozhodnout v sedmi směnách se nám nepodařilo. Rozhodnout tak musel tie break. Tam úřadoval náš kapitán a trenér Kuba Vrba, který trefil tříbodový homerun. Tempo nedokázalo odpovědět.

TJ Tempo Praha – SC 80 Chomutov 5:3

Tempo šlo i do druhého zápasu s Brabcem na prkně, zatímco my jsme vytáhli malého Marka. Zápas je dlouho vyrovnaný, ale do vedení jsme šli my. Při obsazené první a druhé metě se nepodařil pokus o pick off a Mařena s Řápisem dobíhají domu. Venca poté pálí třímetový odpal a i on je stažen domu Jarinem – 0:3 vedeme. Tempo se ale nevzdalo a odpovědělo. Mařena sice držel Tempo dlouho na uzdě, ale i tak se jim (s pomocí rozhodčího) podařilo naplnit mety. Pak jsme nezahráli out doma a tak to za čtyři body vyndal Luke Peters ze Zélandu.

Spectrum Praha – SC 80 Chomutov 5:6

První směna přinesla hned naše dva homeruny. Trefil se Nezby a Jarin. Spectrum se ale nedalo zastrašit a v dohrávce po chybě naše catchera Řápise snižuje. O směnu později dokonce vyrovnává. Celkem se nám ale na Pavla Moravce daří přidávat další body a dostáváme se do vedení 2:6. Domácí se ještě v závěru nadechli k odporu. Mařena sice držel dlouho pálkaře na uzdě, ale v poslední směně se ještě za tři body trefil Petr Vácha (Matěj v zadním poli asi lovil lachtany a naneštěstí pro něj je to i na videu). Zápas jsme ale ukončili strike outem Kolkuse.

Spectrum Praha – SC 80 Chomutov 2:14

Začátek podobný jako v prvním zápase. Marek trefuje homerun za dva body (stahuje Nezbyho). To je ale vše. Víc se nám na Ondřeje Malečka nepodařilo. To Spectrum již našli recept na Marka, který házel druhý zápas v řadě a postupně přidávají řadu bodů jak dobrou krátkou hrou, tak dobře trefenými odpaly. Zápas je ukončen ve čtvrté směně.

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013