VÝSLEDKY + PODROBNOSTI

08.08.2009 22:07

Radotín – Chomutov

4:5

První zápas po letní pauze začíná pro nás velice slibně: Nezby jako první pálkař otvírá zápas trojmetovým odpalem na Jardu Breníka a hned třetí pálkař, Pulec, ho na trojce střídá. Pulce pošle domů ještě Véna dvojmeťákem, sám se však už domů nedostane. Na naše 2 body hned odpovídá za Radotín Češpiva, když hitem na 9 stahuje Mudru (hit na 8) a Majera (BB). 2:2

Nezbeda znovu hituje a je po PB na druhé metě. Pulec dostává úmyslnou metu, Véna dalším dvojmeťákem stahuje ovšem pouze Nezbyho, Pulec je na domácí aut. Chvostu pálky se vůbec nedaří.

Hned v úvodu dohrávky 2. směny dává Henry homerun a znovu stav utkání srovnává, tentokrát na 3:3. Pak se až do 8. směny neděje nic zajímavého, snad jen střídání Pulce na nadhozu Lubošem a Nezbyho na kečrovi Helmutem.

Zápas nakonec musí vyřešit Jaryn, když v 1. tiebreaku na dva auty stahuje Nezbedu a Peksu. Za Radotín skóruje ještě Mudra, ale dva další běžci už zůstávají na metách. Vyhráváme 5:4.

 

Chomutov – Eagles

5:0

Luboš s Helmutem tradičně drží pálkaře Krče na uzdě, stejně jako my se tradičně nemůžeme moc prosadit na Svobyho. První 2 body děláme až ve 4. směně: Pulec bastardem s jedničkou obsazenou donutí pole k chybě a posouvá Pejdu na 3, sám obsazuje 2. Véna dostává metu a Helmut po 2 autech posílá hitem na 8 oba běžce domů.

V 5. směně se po sérii bébéček, pébéček a éček dostávám do vedení 5:0, které betonujem až do konce. Za Krč dohazuje Pepa Duda.

Chomutov – Kotlářka

6:0

Po neshodách, kdo by měl na Kotlářku házet, začíná Luboš a končí v 7. směně s 18 SO.

Oproti sobotě se u nás na pálce konečně daří i chvosťákům: první bod dává Jaryn ve 2. směně po odpalu Součka. Hned v další směně zvyšuje Jaryn náš náskok spolu s Vénou na 3:0. Na 4:0 zvyšuje Nezby ve 4. směně, když z jedničky krade domácí. Jaryn Nezbymu zdatně sekunduje a potvrzuje skvělou formu ze sobotní koncovky s Radotínem. Tady na Kotlářce zvyšuje náš náskok na 5:0, když odpalem stahuje domů Vénu (ten poslal balon jen pár centimetr od tyče vymezující na Kotlářce dvojmeťák od homerunu). Konečný výsledek pečetí Pulec (teď už konečně) regulérním HR. 6:0

Chomutov – Plzeň

7:0

 

Plzeňáci se bez Kabyho a Kamila ani na Pulce nemohou prosadit a v závěru utkání spíš lehce pomáhají, aby byl zápas ukončen dříve rozdílem 7:0.

 

připravil: Lakero

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013