SEMIFINÁLE PLAY OFF ZAČÍNÁ

15.09.2010 12:39

 

 
Přijďte v sobotu povzbudit chomutovské softbalisty.
 
Skončily čtvrtfinálové boje nejvyšší české extraligové softbalové soutěže mužů 2010 a po celou dobu byli zlatí chomutovští softbalisté SC 80 Beavers  pouhými diváky, kteří sledovali, kdo ze čtyř čtvrtfinalistů se do dalších bojů probojuje. O semifinále se utkaly týmy Hroši Havlíčkův Brod, Slavia VŠ Plzeň Softbal, Radotínský sportovní klub a loňský Mistr ČR Eagles Praha Krč. Kolem ambicí těchto čtyř týmů se hodně diskutovalo a většina tipů favorizovala softbalisty z Havlíčkova Brodu a Prahu Krč.
O uplynulém víkendu už je všechno jasné. Dva týmy, které obsadily čelo extraligové tabulky - Sportclub 80 Beavers Chomutov a Spectrum Praha se svých soupeřů už v neděli dočkaly a překvapení bylo na světě. Právě ti favorizovaní zůstali před branami semifinálových bojů a cenná vítězství s postupem do další části play off si vybojovali softbalisté z Plzně a z Prahy - Radotína. Plzeňští se utkají o postup do finále s týmem Spectrum Praha z Černého Mostu a Chomutovu přijede soupeř z Radotína.
První semifinálové utkání SC 80 Beavers vs. Radotínský sportovní klub se uskuteční na domácím hřišti chomutovských softbalistů u ZŠ v Heyrovského ulici v sobotu 18.září 2010 od 12:30 a všichni zájemci o tento sport jsou zváni, aby přišli chomutovské softbalisty podpořit a zafandit jim. Jedině tři vítězství mohou pomoci chomutovským otevřít dveře do finále a do dalších bojů o letošní mistrovský titul.
Pro přátele softbalu a příznivce týmu SC 80 Beavers Chomutov a pro úplnost ještě informace o tom, že hned druhý den, v neděli 19.září 2010 od 17:00 , se na softbalovém hřišti v Radotíně uskuteční první odvetné semifinálové utkání. Bylo by moc příjemné, kdyby i v ochozech radotínského softbalového areálu byli chomutovští fandové.
 
jg
Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013