Radnice „přišla“ za občany.

29.01.2010 11:48

 

Co nás trápí v okolí Jitřenky v Chomutově ?

V základní škole v Heyrovského ulici se ve čtvrtek 28.ledna 2010 uskutečnilo setkání s občany oblasti Chomutov – Horní Ves s představiteli Statutárního města Chomutova v čele s primátorkou města.

Na programu byly problémy a potřeby celé lokality Horní Ves a  společenská místnost školy byla zaplněná do posledního místa. Bylo vidět, že v celé oblasti je mnoho problémů k řešení. Připomínky byly k rušení autobusových linek dopravním podnikem, čímž vznikly obyvatelům nemalé potíže. Dalším problémem je neutěšená situace s parkováním, autovraky na mnoha místech zabírají místo, připomínky byly k údržbě a čištění města a postupně se mluvilo i o dalších problémech v Horní Vsi.

Za softballisty Beavers se setkání s občany zúčastnil Josef Griml, který upozornil zástupce Městské policie a Policii ČR na narůstající vandalismus na našem hřišti, na partičky mladistvých, kteří v prostoru za tribunou popíjejí alkohol a ničí softballistům vybavení hřiště. Zástupci MP přislíbili přehodnocení kamerového dohledu nad prostory hřiště a častější kontroly v této lokalitě. Josef Griml se obrátil i na přítomné občany, kteří mají výhled na naše hřiště, aby laskavě, když zjistí, že se na hřišti dějí nějaké nepřístojnosti, okamžitě informovali policii.

Snad se tímto, alespoň trochu zlepší dohled nad naším hřištěm, na jehož údržbě a opravách se podílejí pouze sami softballisté vlastními silami a prostředky.

Josef Giml

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013