PŘED BOBŘÍKY JE DALŠÍ VELKÝ TURNAJ.

06.03.2014 22:50

Stále ještě je v plném běhu zimní příprava všech mužstev chomutovských Beavers, ale už v dubnu vyběhnou týmy na softbalová hřiště. Velké hemžení nejmenších softbalistů je na trénincích v tělocvičně základní školy v Heyrovského ulici. Ten poslední trénink proběhl v úterý v podvečer. Před BOBŘÍKY – MICROBEAVERS je další velký tee ballový turnaj. Po lednovém velkém úspěchu na Velké ceně Prahy 12 odjedou dva týmy nejmenších na další halové klání opět do Prahy.

     Tentokrát je pořadatelem turnaje softbalový klub JOUDRS z Prahy – Bohnic a trenéři postaví opět dva týmy – MICROBEAVERS a SEVERNÍ HVĚZDY a v nafukovací hale LOB tenisového klubu Slovan Bohnice na Podhájských polích u Čimického háje  na malé chomutovské pálkaře budou čekat týmy : Spectrum Praha, Eagles Praha, Pigs Trhové Sviny, Žraloci Ledenice a dva týmy domácích Joudrs Praha. Bobříky čeká celodenní turnajový maratón.

Pražský halový turnaj JOUDRS INDOOR CUP 2014 MIX 10 se uskuteční v sobotu 15. března 2014 a turnaj bude určitě zajímavou prověrkou výsledků zimní přípravy nejmenších Bobříků, kteří již brzy zasáhnou do bojů v tee ballové lize.

     Chomutovská softbalová akademie a softbalový oddíl Sportclub 80 Beavers se o chomutovskou líheň nových softbalových talentů dobře starají a trenérský kolektiv Martin Chmelík – Jan Přibyl – Jan Nahodil -  může mít z téhle softbalové drobotiny opravdu velkou radost. Právě takovou, jakou měli na úterním tréninku přihlížející rodiče i prarodiče malých softbalistů.

Josef Griml

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013