Poslední extraligový (půl)víkend.

20.08.2014 22:00

 

Slavia VŠ Plzeň – SC 80 Chomutov 6 : 5 V prvním zápase nastoupil Chomutov v sestavě s nadhazovačem Markem Malým. Spolu s ním byly v poli všechny chomutovské opory, kromě trenéra a kapitána Jakuba Vrby. Chomutov šel od druhé směny do vedení, které postupně navyšoval až na 0 : 5 ve třetí směně. Poté ovšem přišly dva klíčové okamžiky zápasu. Nejprve chomutovští nestáhli body při plném obsazení met, naproti tomu začali přidávat body plzeňští. Nejprve se homerunem za dva body trefil Kamil Koukolík a potom plzeňští přidávali postupně bod po bodu, až se jim podařilo v šesté

směně stav utkání vyrovnat. Chomutov nepřidal již ani bod. V dohrávce sedmé směny se trefil přesně do růžku Martin Krutiš a stáhl svého spoluhráče Martina Svobodu pro rozhodující šestý bod.

Slavia VŠ Plzeň – SC 80 Chomutov 3:7 Do druhého zápasu vstoupili chomutovští softbalisté v téměř stejné sestavě, jen se změnou v nadhazovačském kruhu. Kormidla se tentokrát chopil další junior Jakub Petřík. A v celkovém součtu byl o něco úspěšnější než jeho předchůdce. Chomutov i tentokrát dobře vstoupil do utkání a hned po první směně vedl o tři body. Tentokrát se nezalekl a body přidávali další chomutovští pálkaři, kterým se dařilo. Plzeň korigovala poprvé až snížením na 1: 5 a potom se homerunem ještě prezentoval chomutovský Václav Svoboda a do poslední směny tak šli BEAVERS se šestibodovým náskokem. Plzeň ještě stáhla dva body, ale to již bylo vše. Po vítězství 3 : 7 se tak oba týmy v celkovém součtu rozešli smírně se skórem 1:1 na utkání. 

Nyní už čeká na BEAVERS play off.

Své dresy obléknou znovu BEAVERS do závěrečných bojů o titul Mistr ČR 2014 hned 6. září 2014, kdy nastoupí v softbalovém areálu týmu RADOTÍNSKÝ SK v Praze Radotíně, kde se rozehraje čtvrtfinále, které se hraje na dvě vítězná utkání a vítěz postoupí do semifinálových bojů. Odveta se bude hrát potom hned v neděli 7. září 2014 v Chomutově, kde se o postupujícím rozhodne. Pokud se nerozhodne hned po prvním chomutovském duelu, bude se hrát hned utkání třetí, takže semifinalista z duelu Radotín : Chomutov bude již v neděli 7.9. známý. 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013