PMEZ 1.část

31.08.2010 22:45

Máme za sebou další Pohár mistrů evropských zemí. Pro změnu proběhl v Itálii, ve městě Ronchi dei Legionari. Jeli jsme v pátek v noci (jen Luboš s Pindou až v sobotu ) a byla to cesta výborná, na kterou nikdo nezapomene. Bouračka u Mnichova, kterou odnesla jen country skupina okolo bubeníka a presidenta v jedné osobě ( přesmyčka - LMIRG FESOJ ), čekání na Aralu ( na country skupinu ), čekání na všech možných místech rakouských dálnic a čekání na ubytování ( a na country skupinu ).

Ubytovaní jsme byli ve městě Grado, asi 25 kilometrů od hřiště. Apartmány byly slušně vybavené s ohromným balkónem, kde většina z nás trávila nejvíce času. Pláž byla cca 150 metrů od hotelu a byla celá písčitá. Bohužel písku navezli moc a kdo se chtěl pořádně vykoupat, musel ujít dalších 700 metrů od břehu.

Cesta na hřiště trvala od 20 do 45 minut, záleželo na tom, jestli Luboš vyrazil před námi.  Cesta byla nově otevřena a ani nové mapy v navigacích ji neznaly. Hřiště bylo v příjemném prostředí, hezky upravované. Jen šatny byly průchozí do té doby, než si jedni ze zoufalců ( Chorvaté ) tu největší přivlastnili a sebrali klíč.

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013