MLADÍ SOFTBALISTÉ SE PODĚLILI O BODY

18.05.2011 09:43

 

     Do oblastního přeboru mládeže vstoupili také žáci SC 80 Beavers Chomutov. V pondělí 16. května na svém hřišti přivítali mladé softballisty z Ostrova nad Ohří. Ředitel Základní školy Májová z Ostrova nad Ohří Mgr. Rudolf Radoň, jako trenér, a s ním mužstvo ISLANDERS (Ostrované) z Ostrova nad Ohří – to byli první soupeři mladíků Beavers v této soutěži softbalových talentů, nadějí a záloh.

     V oblastním přeboru mládeže mohou nastupovat věkově smíšená družstva a tak chomutovští Bobři měli v sestavě i ty nejmenší softballisty Jana Jelínka, Denise Šedivého, Radka Vlčka a Adama Mladého. Na programu byla v pondělním odpoledni hned dvě utkání, která se však na rozdíl od softbalových soutěží dospělých hrají na čas.

     Trenér mužstva Ondřej Petřík, kterému asistovali Marek Malý a Jakub Petřík, si pro dvojutkání vytýčili strategii, ve které bylo místo v sestavě pro všechny hráče mužstva a tak dostali příležitost i ti nejmladší.

     Na nadhozu se v prvním utkání představil Petr Beníček, kterému se po krátkém „rozjezdu“ začalo dařit a díky dobré taktice mužstva v obraně a několika úspěšným odpalům a staženým bodům se podařilo chomutovským softballistům první zápas dovést do vítězného konce a připsat si první vítězné body.

    Ve druhém utkání byl dlouho stav utkání nerozhodný 2:2 a mladým Bobrům se nedařilo zahrát vítězný bod ani v poslední směně. A tak nakonec rozhodli ISLANDERS třetím bodem v dohrávce utkání. Oba týmy se tak podělily o body do této soutěže. V příštích utkáních čekají na oba týmy soupeři z Mostu. PAINBUSTERS Most mají v oblastní soutěži hned mužstva dvě -  „A“ a mužstvo „B“.

 

VÝSLEDKY DVOJUTKÁNÍ V CHOMUTOVĚ

 

SC 80 BEAVERS CHOMUTOV : ISLANDERS OSTROV NAD OHŘÍ

 6 : 4

ISLANDERS OSTROV NAD OHŘÍ : SC 80 BEAVERS CHOMUTOV

3 : 2

Rozhodčí obou utkání : Jan Řápek a Matěj Fridrich

 

 

SESTAVA SC 80 BEAVERS CHOMUTOV

 

Jakub Beck, Petr Beníček, Jan Jelínek, Jan Malý, Adam Mladý, Ondřej Musil, Jan Novotný, Vojta Polej, Štěpán Přecechtěl, Milan Šulc, Daniel Šustr, Václav Šrétr, Denis Šedivý a Radek Vlček

Trenér mužstva: Ing. Ondřej Petřík

Asistenti trenéra : Marek Malý a Jakub Petřík

www.beavers.cz/mladez/

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013