Memoriál Radka Štěpánka

11.04.2011 22:16

Tak máme za sebou vydařený vstup do letošní sezóny. Na MRŠ jsme vyhráli všechny zápasy vcelku jednoznačně a budeme se těšit jak to půjde dál.

Vyjeli jsme v patnácti lidech  a všichni si zkusili jak jim to asi letos půjde. Všichni tři nadhazovači - Vrbenský, Mikulec, Malý - přesvědčili, že mají co dělat v týmu desetinásobného mistra. Útok byl více než přesvědčivý a skóre z pěti zápasů 53:6 mluví za vše. Zapojili se i mladší hráči a také se neztratili. Především Marek Malý, který odehrál většinu zápasu za nás  a zároveň i za juniorskou reprezentaci si významně řekl o míste v základní sestavě A týmu. A to mu bude za týden šestnáct let.

To vše se letos hodí do kocepce této sezóny, kdy chceme mnohem více zapojovat mladší hráče ( Malý, Podlaha, Řápek, Fridrich, ..) a tím je pomalu začlenit do A týmu.

Užili jsme si i legraci ( nějaké honění běžců, odpal přímo na HR plot, prokoukané SO, Jarynovo ukončení kariéry a následný nákup nových spikes, souboj Dánu s Plzní a Plzní a Plzní a ... ) a zárověň jsme si na ní pěkně počkali, protože finále začalo až v 19 hodin. Příjezd kolem 23 hodiny do Chomutova byla taky legrace.

 

základní část:

CV - PV Praha     14:1,    CV - Tempo        8:2,    CV - Junioři ČR    6:2

semifinále:     CV - Havlíčkův Brod    7:0

finále:    CV- Radotínský SK    8:1

 

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013