Jarní část ligy za námi

01.07.2014 22:58

 

Čekal nás poslední víkend před prázdninovou pauzou. Tentokrát v Praze. Radotín je celkem ve formě, zatímco Krč spíš na odpis. Přesto nás čekají čtyři těžké zápasy, proto jedeme v téměř plném složení s Lubošem i Honzou Přibylem. Chybí jenom Petr Pěnička kvůli zranění. Kapitán a trenér Kuba Vrba měl mít dovolenou, ale nakonec vyhrála vůle sportovat a jel s týmem. Po dovolené se vrátil v plné parádě i Venca Svoboda a byl ready připravit Jirku Nezbedu o prvenství v počtu vstřelených homerunů. Podařilo se mu to. Stejně jako nám celý víkend.

Radotínský SK – SC 80 Chomutov 10:4

V prvním sobotním zápase se na domácím prkně představuje Jaroslav Breník. Za nás nastupuje Marek Malý. Tomu chytá Honza Přibyl, který přijel z turnaje našich microbeavers. Zkraje se dostáváme do vedení, ale Radotínský tým je na pálce silnější a díky několika odpalům především Hlinky a Holuba se dostává do slušného náskoku. Poté už nedokážeme navázat na první tlak a další body nepřidáváme.

Radotínský SK – SC 80 Chomutov 0:9

Oslabený Radotín musí i do druhého zápasu nasadit reprezentanta Breníka, zatímco my stavíme odpočatého Luboše Vrbenského. To je znát na skóre zápasu. Naši pálkaři se ve druhém zápasu vypořádali s Breníkem a dostali se do solidního náskoku. Vrbenský naopak naházel 11 strike outů. Zápas za Radotín dohazoval Lukáš Holub a my stvrdili dalšími body svou výhru.

Eagles Praha – SC 80 Chomutov 3:7

Za nás opět začal Marek Malý, ze Eagles se představil reprezentant Jonáš Mach. Krč oslabená o několik hráčů zpočátku držela s námi krok, poté ale podlehla. Když jsme šli do tříbodového vedení, podařilo se domácímu ještě vyrovnat, ale poté opět zaúřadovali naši pálkaři a strhli vedení zpět na svou stranu. Za domácí dohazoval Eman Bajer, za nás Vrbenský.

Eagles Praha – SC 80 Chomutov 0:7

Jonáš Mach opět nastoupil od začátku. My sázíme na Luboše. Od počátku tlačíme a přidáváme body. Vrbenský a spol. nedovolili v tomto zápase domácím ani bod. Zápas opět dohazoval Bajer, za domácí Petřík. 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013