Finále - víkend č. 1

06.10.2013 20:50

Tak naši spisovatelé si ještě nevzpomněli, že začala finálová série ( jeden je pořád ještě  u moře a druhý musel svoji sobotní přítomností blažit něčí nevěstu)  a tak zase hrozně jednoduše, rukou nezkušenou ...

 

V sobotu cestujeme do Prahy. Někteří bohužel i přes Mělník ( sjezd na dálnici byl prostě zavřený a objížďka neznačená - i když po 20 km jsme se vrátli na stejný sjezd a prostě ho projeli ). Projeli jsme i zápas. I když relativně vyrovnaný. Do páté směny jsme vedli 3-1  a poté souhra náhod a smůly ( vesměs našich dvou zadních polařů - Jarin to nebyl ) zapříčinila konečný výsledek 3:6.  Nehráli jsme špatně. Předvedli jsme i dobrý útok, ale bohužel většina lidí zůstala na metách.  Bohužel tam sezónu zakončil asi i Pulec. Natáhnul si při posledním startu na pálce něco po žebrama. Asi bůček. Nic moc výhled na neděli. 

V jedenácti lidech stavíme hřiště. V jedenácti lidech hrajem zápas od jedenácti. Asi znamení.  Vyrovnaný zápas. Obrany se předvádějí v nejlepším světle. To samé platí i o nadhazovačích. Pro první bod dobíhá Mertl v šesté směně. Neplatí, protože Matěj Fridrich chytá v rybě ( parádní ) Vahovo odpal a běžec vybíhá dřív. Dlouhá debata coachů s rozhodčíma. Coachů Spectra. Utekli jsme hrobníkovi z lopaty. I když hned obsazujeme všechny mety , nestáhneme nic. Šlo to až do tiebreaku. Spectrum stahuje povinný bod z dvojky a tři auty hraje Luboš příhozama na první metu. Hrál jak za mlada. Říkali to všichni. U nás jde běhat spisovatel ( Ruda). Matěj Fridrich ho neposunul. Ale Venca Svoboda jo. Domů a rovnou i sebe. Homerun v pravou chvíli. Asi znamení.

Extrémně vyrovnaný zápas. A napínavý. A zvládnutý. A bez Pulce.

V sobotu zase v Chomutově. Přijďte. Bylo to dneska fajn. Díky.

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013