Extraliga 8. - 9.6 2013

29.06.2013 22:42

Žraloci Ledenice – SC 80 Chomutov 1:2 Ledenice nastupují na prkně s velkou posilou, kterou je argentinský nadhazovač Sebastian Gervasutti. Za nás se na prkno staví Luboš Vrbenský. Souboj dvou světových nadhazovačů se promítl i do skóre zápasu. Do vedení šli jako první domácí, které svým homerunem poslal do vedení další hráč cizího původu. Tentokrát holandský reprezentant Enrique Javier. V závěru zápasu se nám ovšem daří otočit skóre a to také díky dvoubodovému homerunu, jehož autorem je Václav Svoboda.

Žraloci Ledenice – SC 80 Chomutov 5:8 Ledeničtí do druhého zápasu šetří svou argentinskou posilu, my jdeme opět s Lubošem. Zápas se již od prvních chvílí daří lépe nám a po pár směnách na prkno pouští Kubu Petříka. Po chybách v obraně se nám Ledeničtí opět dostávají na dostřel a Luboš se vrací zpět do nadhazovacího kruhu. Ledenice v druhém zápase nakonec přestřílíme a na Sebastiana se svým prvním ligovým odpalem až za plot prezentuje i Matěj Fridrich.

Hroši Havlíčkův Brod – SC 80 Chomutov 1:11 Ještě v sobotu jsme z Ledenic přejeli do Havlíčkova Brodu a v neděli jsme se na ně vrhli. V prvním zápase sázíme na Marka Malého, Brodští nasazují také mladého Tomáše Kroupu. Jenže zatímco domácí se na našeho nadhazovače nemohou téměř prosadit, nám se tak daří a nutíme Hrochy ke změně. V celém zápase jsme jasně lepší a zápas ukončuje rozdílem po čtvrté směně.

Hroši Havlíčkův Brod – SC 80 Chomutov 3:7 I do druhého zápasu stavíme mladého nadhazovače. Nyní je ne řadě Jakub Petřík. Hroši jsou do plné síly a na prkno jde Jaroslav Müller. Brodští jsou ovšem ve špatném rozpoložení, zatímco my jsme jednoznačně na koni. Kromě jedné směny, kdy dostáváme tři body, s námi nedrží krok a nedaří se jim na pálce ani v poli. Získáváme tak již čtvrtou výhru ze čtyř možných.

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013