Extraliga 25. – 26.5

29.06.2013 22:41

SC 80 Chomutov – Tempo Praha 8:0 V sobotu do Chomutova přijíždějí hosté z pražského týmu Tempa. Pražský klub okolo Petra Bednáře má každý rok vysoké ambice, ale v posledních letech mají problémy se čtvrtfinálovou bariérou. V prvním zápase hosté postavili do nadhazovacího kruhu Milana Humaje. My sázíme na nesmrtelného Luboše. Jsme jednoznačné lepší a zápas ukončujeme rozdílem v páté směně.

SC 80 Chomutov – Tempo Praha 8:5 V druhém sobotním utkání se chvíli trápíme a vypadá to na letos klasický model – „První výhra, druhý bída“. Naštěstí se po chvilce zpět vracíme do zápasu a prosazujeme se na hostujícího nadhazovače Jiřího Brabce.

SC 80 Chomutov – Eagles Praha  V neděli přijeli pražští Eagles z Krče. Do prvního zápasu nasazují nestárnoucího nadhazovače Emanuela Bajera, my jdeme do souboje s Lubošem. Chytá Jan Přibyl. Ačkoliv je celý zápas ovlivněn mírným deštěm, dokážeme se s podmínky vypořádat a krčské hráče přepálit. Zápas ukončen po pěti směnách rozdílem.

SC 80 Chomutov – Eagles Praha 0:4 Se začátkem druhého zápasu se déšť ještě přiostřuje a je téměř k nevydržení. Hosté ovšem chtějí hrát a zápas se tedy odehrává v dosti nepříznivých podmínkách. Lépe se s nimi vypořádal tým z Krče. Na našeho nadhazovače Marka Malého postupně pálí dvakrát po dvou bodech v první a ve třetí směně. My se na Jonáše Macha příliš nepředvedeme a připisujeme si tedy první porážku víkendu.

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013