Cestovatelský víkend.

17.06.2014 08:22

Čekal nás tvrdý ligový víkend a především cestování po republice. V sobotu jsme jeli až do Ledenic, v neděli pak přejezd do Havlíčkova Brodu. Venca Svoboda měl naplánovanou dovolenou, tak místo něj byli připravení hned dva nováčci, kteří si letos ještě nezahráli – Jan Přibyl a Kuba Petřík. Oboum se dařilo.

V Ledenicích se nám dařilo podle plánu. Potřebovali jsme vyhrát oba zápasy a tak se taky stalo. Hvězdou dne byl Luboš, který hodil 29 strike outů. To není úplně špatné. Druhou hvězdou byl Helmut, který hned ve svém prvním startu sezóny trefil homerun a i poté si udržel skvělou pálkařskou bilanci. Pravděpodobně jej Ledenice neměli naskautovaného. Jediným minusem bylo, že Jarin nesežral svou čepici, jak sliboval.

Trenér hostů nám poradil, ať jdeme na jídlo ke kostelu. U kostela se jídlo nedalo jíst. Měli jsme ale hlad, tak jsme jídlo snědli a chtěli jej zaplatit, přesto jsme podali malou výtku, že se to nedalo jíst. Helmut musel uraženého vrchního přemlouvat, ať mu zaplatíme. Nakonec jsme zaplatili paní kuchařce/majitelce, která také vypadala velmi uraženě. Příště radši budeme jíst jinde. Jestli vůbec.

V neděli jsme jeli do Brodu. Naše bilance s místním týmem není letos úplně dobrá a chtěli jsme ji napravit. Ne však moc úspěšně. Brod na nás vytáhl dvě bratrské dvojice. První zápas dvojčata Müllerovi, druhý bratři Holobrádkové. Dvě prohry a skóre 13:4 není sice úplně fajn, ale hra nebyla zas tak špatná. Příště se polepšíme.

Žraloci Ledenice – SC 80 Chomutov 0:9

Ledeničtí Žraloci vs. Luboš Vrbenský díl první. Konečné skóre: 15 strike outů pro Luboše. Pouze první domácí pálkař Jiří Korčák se dokázal dostat dvakrát na metu. Zadní pole se prakticky nedostalo do hry. Jan Přibyl v prvním startu této sezóny hned vstřelil homerun a o zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Postupně přidáváme další body a zápas je ukončen v šesté směně.

Žraloci Ledenice – SC 80 Chomutov 0:5

Ledeničtí pálkaři vs. Chomutovský nadhazovač druhý díl. Tentokrát „pouze“ 14 strike outů pro Luboše. Na domácím prkně se představil Jan Borovka a držel nás na uzdě o něco lépe než jeho předchozí spoluhráč. Výhru jsme ale ubojovali.

Hroši Havlíčkův Brod – SC 80 Chomutov 7:3

Havlíčkobrodští střelci vs. Naši mladí nadhazovači díl první. Marek Malý na prkně dostal jenom jeden homerun, ale jinak ho moc nepodrželo ani (zadní) pole ani páni rozhodčí. Začátek je sice vyrovnaný, ale Brod nás nakonec přetlačí. Homerunem se od nás blýskli hned dva hráči. Nezby se svým druhým homerunem o víkendu (celkem jich má Nezby 6) dostal před Vencu, který si to jistě nenechá líbit. První ligový homerun si taky připsal Kuba Petřík.

Hroši Havlíčkův Brod – SC 80 Chomutov 6:1

Havlíčkobrodští střelci vs. Naši mladí nadhazovači díl druhý. Souboj juniorských nadhazovačů Jakuba Petříka a Michala Holobrádka dopadl lépe pro domácího mladíka. Podařilo se nám skórovat jenom jednou, zatímco Brodským to střílelo o poznání lépe. Tři homeruny svědčí o výsledku.  

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013