BEAVERS VÍKEND 4. – 5. 5. 2013

06.05.2013 21:02

„Béčko“ bojovalo v Praze na turnaji Interpoháru, nejmenší v Pardubicích a kadeti o body v Sezimově Ústí.

 

MICROBEAVERS

     „Bobříci“ odjížděli v sobotu časně ráno do východních Čech. Na hřištích v Krtkově aréně a u ZŠ v Polabinách 1 se konal druhý turnaj české teeballové ligy nejmladších softballistů.

     Do Pardubic se sjelo devět týmů z celé republiky – NUCLEARS Třebíč, ŽRALOCI Ledenice, SK JOUDRS Praha „A“ i „B“, SNAILS Kunovice, HROŠI Havlíčkův Brod „B“, PASOS Pardubice, PAINBUSTERS Most „B“ a nejmenší chomutovští softballisté SC 80 BEAVERS Chomutov. Celá tato devítka potom po celý den bojovala o body do české teeballové ligy.

Účastníky sobotního teeballového turnaje los rozdělil do dvou skupin a tak malí „Bobříci“ na hřišti v Pardubicích – Polabinách bojovali s Kunovicemi, s pražskými Moudra a s Hrochy z Havíčkova Brodu o postup do finále. A bojovali velice úspěšně, když postupně své soupeře jednoznačně přehráli a probojovali se do boje o 1. a 2. místo tohoto silně obsazeného turnaje.

Náročný celodenní turnaj tedy pro Bobříky končil až v sobotu večer, kdy na hřišti PASOS v Krtkově aréně nedaleko dostihového závodiště nastupovali proti vítězi druhé turnajové skupiny. Vítězství si sice nakonec vybojovali mladí softballisté z týmu NUCLEARS Třebíč, ale 2. místo z tohoto náročného turnaje je pro chomutovskou softbalovou drobotinu velikým úspěchem. Obrovská radost celého týmu byla z medailí, které byly, jak jinak v Pardubicích, z pravého pardubického perníku. Také pohled do tabulky teeballové ligy je pro chomutovské hovoří o úspěšnosti týmu. V průběžném pořadí po dvou turnajích obsadili Bobříci 2. místo s 19 body a od vedoucích Žraloků z Ledenic je dělí pouhé dva body. Seriál teeballové ligy je plánovaný na 6 turnajů a tak příští vzájemné měření sil je naplánováno na sobotu 25. května 2013 do softbalového areálu JOUDRS v Praze – Bohnicích.

VÝSLEDKY „Bobříků“ v Pardubicích:

SC 80 BEAVERS CHOMUTOV  :  SNAILS KUNOVICE  20 : 13

SC 80 BEAVERS CHOMUTOV  :  HROŠI HAVLÍČKŮV BROD „B“ 15 : 4

SC 80 BEAVERS CHOMUTOV  :  SK JOUDRS „B“ PRAHA  8 : 7

 

FINÁLE:

NUCLEARS TŘEBÍČ  : SC 80 BEAVERS CHOMUTOV  19 : 3

 

POŘADÍ:

  1. Nuclears Třebíč
  2. SC 80 Beavers Chomutov
  3. Žraloci Ledenice
  4. SK Moudra Praha „B“
  5. Snails Kunovice
  6. SK Moudra Praha „A“
  7. Pasos Pardubice
  8. Hroši Havlíčkův Brod „B“
  9. Painbusters Most „B“

Sobotní úspěch tým MICROBEAVERS vybojoval v sestavě: Lukáš Nahodil, Martin Chmelík, Vilém Pail, Lucie Plosová, Martin Jeníček, David Jaluška, David Beck, Viola Jeníčková, Lenka Jetenská, Petr Zoul, Barnabáš Přibyl, Petr Kala, trenéři mužstva Martin Chmelík a Jan Nahodil.

 

 

KADETI BEAVERS SE VRÁTILI S ÚSPĚCHEM.

 

     S úsměvy se vraceli kadeti SC 80 Beavers Chomutov v neděli z dvoudenního ligového turnaje v Sezimově Ústí, kde po celý víkend bojovali o své letošní první ligové body. Kadetský tým (starší žáci) vedení trenérem Ondřejem Petříkem postupně na turnaji porazili tým SPECTRUM Praha 19 : 12 a zvítězili nad mužstvem ZŠ Jana Wericha Praha po velkém boji 8 : 7 a porazili domácí kadety z týmu HLADOVÍ HROŠI Sezimovo Ústí 7 : 5  A tak v sobotu to byla 100 % úspěšnost. V nedělní dohrávce základní části turnaje sice chomutovští podlehli “B” mužstvu HROCHŮ z Havlíčkova Brodu těsně 3 : 4, ale přesto se díky lepšímu skóre probojovali do závěrečného finále. V zápase o 3.místo bojovali pražští softbalisté z týmu Spectrum Praha s Werichovci ( ZŠ Jana Wericha Praha) a porazili svého soupeře 6 : 4. Dva nejlepší týmy se utkaly v samém závěru víkendového turnaje. HROŠI “B” Havlíčkův Brod už svůj výkon ze základní části nezopakovali a chomutovští kadeti SC 80 BEAVERS Chomutov zvítězili 5 : 2 a stali se tak nejúspěšnějším týmem tohoto 1. turnaje letošní kadetské ligy.

 

 

BEAVERS “B” VYHRÁLI DALŠÍ TURNAJ V PRAZE.

Chomutovští Beavers “B” opět kralují v Interpoháru.

     Na třetí dvoudenní turnaj série INTERPOHÁRU 2013 odjel o víkendu tým SC 80 Beavers Chomutov “B” do softbalového areálu SK JOUDRS Praha – Bohnice, kde se na dvou hřištích odehrály souboje osmi týmů o další letošní interpohárové body. Trojnásobný vítěz INTERPOHÁRU – chomutovský tým SC 80 BEAVERS (2010, 2011, 2012) opět potvrdil svoje dominantní postavení v boji o tuto cennou trofej a postupně zdolal všechny soupeře. Ve výsledkové listině mají Beavers zapsánu jen jednu remízu 5 : 5 a to s týmem ze Sezimova Ústí. Toto utkání bylo v sobotu pozdě večer pod reflektory ukončeno pro velký déšť a ani tato remíza nebyla pro Beavers překážkou k postupu do závěrečného finále. Chomutovští softbalisté se s tímto soupeřem sešli ke vzájemnému utkání ještě ve finálovém zápase v neděli, kde Spartak Sezimovo Ústí porazili výrazně 11 : 0 a stali se tak celkovým vítězem 3. kola Interpoháru.

     Svým vítězstvím v Praze – Bohnicích si chomutovští Bobři upevnili svoje postavení v čele tabulky letošního ročníku INTERPOHÁRU, kde svoje trojnásobné vítězství opět obhajují.

VÝSLEDKY BEAVERS NA TURNAJI:

CHOMUTOV : MISTRÁL PRAHA “B”   17 : 3

FEL PRAHA  :  CHOMUTOV   1 : 16

CHOMUTOV  :  SPARTAK SEZIMOVO ÚSTÍ  5 : 5

CHOMUTOV  : SK SMOG DEVILS KADAŇ  8 : 4

BULLDOGS LEDNICE  :  CHOMUTOV  1 : 3

FINÁLE:

SPARTAK SEZIMOVO ÚSTÍ : SC 80 BEAVERS CHOMUTOV “B”

0  :  11

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013