BEAVERS “B” VYHRÁLI DALŠÍ TURNAJ INTERPOHÁRU.

10.09.2012 11:59
   
       Velice blízko jsou softbalisté - chomutovští BEAVERS “B” k dalšímu, již třetímu, vítězství v českém INTERPOHÁRU ČSA. O víkendu totiž zvítězili v 7. turnaji a připsali si do závěrečného hodnocení další cenné body. Na turnaji hrálo “B” mužstvo BEAVERS v sobotu a v neděli ve SVOBODA PARKU v Praze-Bohnicích celkem šest utkání a jen v jediném těsně podlehli mužstvu z jihomoravských Lednic 4 : 5 a to jim stačilo ale k celkovému vítězství. Chomutovští BEAVERS “B” jsou držiteli INTERPOHÁRU za roky 2010 a 2011 a jsou žhavými kanditáty na letošní hattrick a další celkové vítězství. V Interpoháru hraje 28 mužstev z celé České republiky a v průběhu softbalové sezóny sbírají týmy na dvoudenních turnajích body do konečného hodnocení. Z pořádaných turnajů se BEAVERS “B” nezúčastnili pouze turnaje v Kostelci nad Orlicí a na programu jsou do konce sezóny ještě dva turnaje v Sezimově Ústí a v Praze – Libuši.
Celkově zatím vedou chomutovští BEAVERS před týmem MISTRÁL PRAHA SK a na 3. místě je SPARTAK Sezimovo Ústí. Kadaňští SK SMOG DEVILS Kadaň se dělí zatím o 5. a 6. místo s mužstvem Matematicko fyzikální fakulty Neratovice.
     Hlavní kauč týmu Martin Chmelík chválil výkon mužstva na tomto turnaji : “V sobotu výrazně mužstvo posílili naši junioři Milan Podlaha, Jan Řápek, Matěj Fridrich a Jakub Petřík. Bylo vidět, jak se na evropském turnaji ESCM 2012 v Praze – Krči rozehráli a a to bylo dobře. Zápas s MFF Neratovice byl výborný. Hráči MFF Neratovice loni spadli z druhé ligy a dělají vše pro návrat. Byl to velice těžký soupeř. V dohrávce rozhodla úspěšná krátká hra juniora Milana Podlahy a Petra Šestáka. V neděli jsme vyhráli s týmem Mistrál Praha SK 7:3 a Petr Engel zaznamenal homerun. Prohra s týmem Buldogs Lednice 4:5 byla velice těsná a tým SK Devils Kadaň jsme potom jasně přehráli  7:0 – takže celková spokojenost s výsledkem i s výkonem mužstva” dodává Martin Chmelík.
     A při víkendové čtyřnásobné úspěšnosti “A” mužstva Beavers (přehráli dvakrát Radotín a dvakrát Tempo Praha) panovala u softbalistů SC 80 Beavers Chomutov spokojenost. V sobotu začíná nadstavbová play off české extraligy a pro chomutovské softbalisty to znamená, že se v semifinále střetnou opět s týmem Radotínský sportovní klub.
Josef Griml
 
Výsledky BEAVERS “B” o víkendu na 7. turnaji INTERPOHÁRU
 
SPARTAK SEZIMOVO ÚSTÍ : SC 80 BEAVERS “B” CHOMUTOV – 1 : 8
SC 80 BEAVERS “B” CHOMUTOV : MISTRÁL PRAHA “B” – 9 : 0
SC 80 BEAVERS “B” CHOMUTOV : MATEMATICKO FYZIKÁLNÍ FAKULTA NERATOVICE – 2 : 1
BULDOGS LEDNICE : SC 80 BEAVERS “B” CHOMUTOV – 5 : 4
SC 80 BEAVERS “B” CHOMUTOV : SK SMOG DEVILS KADAŇ – 7 : 0
MISTRÁL SK PRAHA : SC 80 BEAVERS “B” CHOMUTOV – 3 : 7
 
KONEČNÉ POŘADÍ 7. TURNAJE
 
1.  CHOMUTOV
2.  NERATOVICE
3.  LEDNICE
4.  MISTRÁL PRAHA SK
5.  SE ZIMOVO ÚSTÍ
6.  KADAŇ
7.  MISTRÁL PRAHA “B”
Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013