4.víkend + podrobnosti ( pozdě, ale přece )

06.06.2009 23:09

 

Sobota 30.5.
CHV : SPE - 0:1
KOT : SPE - 4:12
KOT : CHV - 0:12

Neděle 31.5.
CHV : KOT - 3:2
SPE : KOT - 5:1
SPE - CHV - 4:1

 

 

Chomutov – Spectrum 0:1

Pálkaři Spektra, současného vedoucího týmu tabulky, se nedokázali prosadit na naši nadhazovací trojku, s nulou se ovšem vyhrát nedá... Nehraná squeezplay či běžecká chyba po nepřečteném signálu nakonec rozhodly o naší prohře. Mužem utkání byl bezesporu Jan Vlček, který šikovně umisťovanými pomalými nadhozy držel pražského soupeře na uzdě, a kromě něj též Jarda Mikulec, bravurně luxující opravdu horký koutek u třetí mety.

 

Kotlářka – Chomutov 0:12

Z naší strany bezchybné utkání s Jardou Mikulcem na nadhozu.

 

Chomutov – Kotlářka 3:2

Nedělní ráno nám ztěžuje druholigový nadhazovač Kolár: odpaly končí bezpečně v rukavicích soupeřů, krátká hra se nedaří. Vedeme na dlouhovysoký homerun Václava Svobody, soupeř však brzy srovnává. Naštěstí Jarda Mikulec na nadhozu víc nedovoluje. Nakonec vyhráváme na chybu soupeře. Mužem utkání je nepochybně Michal Vojáček (Kotlářka): v 6. směně při 2 autech a 2. a 3. obsazené pouští jednoduchý odpal na druhou metu, což trestáme 2 body; v dohrávce utkání ještě tentýž hráč při dvou autech dlouhým odpalem na 8 stahuje běžce domů, sám se však v rundownu mezi druhou a třetí nechává chytit a daruje nám vítězství.

 

Spectrum – Chomutov 4:1

Chomutovské pole pozvolna dokazuje, že i bez Luboše Vrbenského dokáže hrát kompaktně a téměř bezvadně, mezery jsou stále v útoku. Až do 6. směny díky nadhozům Jardy Mikulce prohráváme „pouze“ 2:1, když se nám nedaří v 5. směně stáhnout dva běžce domů. Pro nás v klíčovém okamžiku zápasu (začátek 6. směny), kdy s jedním autem obsazujeme 1. a 3. metu, se nejdřív nedaří zahrát squeezplay a pak oba naši pálkaři končí strikeoutem. V dohrávce směny dává Vácha dvojbodový homerun a je rozhodnuto.

 

 

napsal Lakero

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013