4. kolo Extraligy mužů v Plzni

07.06.2010 23:20

Chomutov : Příbram (1:0) – Utkání dosti ospalé a taky nudné. Za nás nadhazuje Luboš a drží všechny pálkaře Příbrami na uzdě (16x So). Na metu se dostává jen jediný pálkař a to po chybě vedoucího zájezdu, Nezbedy. Z naší strany pouhé 3 hity!

Chomutov : Plzeň (3:2) – Ani druhý zápas se nám moc nedaří a hned v první směně dostáváme 2 body (opět na chybu pole). Na pálce po trefení Svobody a hitu Vrby snižujeme na 1:2 a tento výsledek, díky dobrým nadhozům Luboše, drží až do směny šesté. Vlček na dva outy pálí na 7 a následně krade metu druhou. Nezbedovo těžký míč chytá v pádu Koukolík na spojce a Vlček drzým během nutí soupeře chybovat na domácí (2:2). V dohrávce zápasu pálí Svoboda trojmetový odpal a Vrba s Lhotákem dostávají úmyslnou metu zdarma. Pěnička tvrdým odpalem trefuje nadhazovače, který ovšem přihazuje nepřesně na domácí a vyhráváme 3:2.

Plzeň : Chomutov (3:6) – Nedělní zápasy byly z našeho pohledu mnohem vydařenější. Proti Plzni máme víc odpalů než za celou sobotu. Počtvrté směně vedeme 5 nula (HR Vrba a Pěnička) a střídáme nadhoz. Vlčák dovoluje soupeři skórovat jen třikrát, my přidáváme bod jeden. Mužem zápasu Petr Pěnička (3 ze 3). K prvnímu HR za A team přidává dva dvoumetové odpaly.

Příbram : Chomutov (0:8) – K poslednímu zápasu nastupujeme v pravé poledne opět s Lubošem na nadhozu. Hned v první směně dáváme 3 body a soupeře k ničemu nepouštíme. Znovu dobrá hra na pálce nám zajišťuje čtvrtou výhru víkendu. HR Nezby. 

© vrku

 

Zpět

Vyhledávání

© Beavers 2013