Archiv článků

1.6. - 2.6. 2019 Dvůr Králové

30.05.2019 07:57
Nominace - Boučková, Dvořáčková, Kursteinová, Kindermannová, Peterková, Moravčíková, Eisenmaerová, Rozkovcová, Truncová, Fritschová, TenglerováSraz v sobotu na hřišti v 7:15, první zápas od 12:15.Spaní v kempu Velký Vřešťov 18 min. od Dvora v chatkách na postelích.Příspěvek na dopravu a spaní bude...
>>

3.kolo 25.-26.5.2019 Joudrs

14.05.2019 13:35
Nominace: Moravčíková, Kindermannová, Peterková, Kursteinová, Chalupová, Straková, Eisenmayerová, Pastyříková, Kozlová, Livinková, Šobrová, Rozkovcová, Minaříková Sraz v 9:45 na hřišti - první zápas ve 12:25 S sebou kompletní dres, věci na spaní v tělocvičně (karimatka, spacák), svačina, kapesné,...
>>

18.-19.5.2019 - Chomutov

14.05.2019 13:34
Sraz v 8:00 na hřišti; první zápas od 9:30.Nominace - Boučková, Kindermannová, Kursteinová, Dvořáčková, Fritschová, Tenglerová, Moravčíková,Peterková, Rozkovcová, Livinková, Eisenmayerová, Truncová, Minaříková.
>>

4.-.5.5.2019

03.05.2019 12:00
Nominace:Boučková, Kindermannová, Kursteinová, Moravčíková, Fritschová, Rozkovcová, Tenglerová, Eisenmayerová, Pastyříková, Peterková, Dvořáčková, Truncová - neděleSraz na hřišti v 6:15hSpaní v tělocvičně - s sebou karimatka, spacák, kompletní dresŘidiči hlašte se.Vzhledem k tomu, že nás je pouze...
>>

4.-5.5.2019 Joudrs

03.05.2019 11:54
Nominace:Boučková, Kindermannová, Kursteinová, Moravčíková, Fritschová, Rozkovcová, Tenglerová, Eisenmayerová, Pastyříková, Peterková, Dvořáčková, Truncová - neděleSraz na hřišti v 6:15hSpaní v tělocvičně - s sebou karimatka, spacák, kompletní dresŘidiči hlašte se.Vzhledem k tomu, že nás je pouze...
>>

4.-5.2019 - Joudrs

03.05.2019 11:47
Nominace:Boučková, Kindermannová, Kursteinová, Moravčíková, Fritschová, Rozkovcová, Tenglerová, Eisenmayerová, Pastyříková, Peterková, Dvořáčková, Truncová - neděleSraz na hřišti v 6:15hSpaní v tělocvičně - s sebou karimatka, spacák, kompletní dresŘidiči hlašte se.Vzhledem k tomu, že nás je pouze...
>>

2. kolo 11.-12.5.2019 - Chomutov

03.05.2019 11:43
Nominace - Boučková, Eisenmayerová, Chalupová, Kozlová,  Livinková, Minaříková, Moravčíková, Peterková, Plosová, Straková, Šobrová, TruncováSraz v 8:00h
>>

Sezóna pro BEAVERS Chomutov zahájena velice úspěšně

10.04.2019 10:39
O víkendu 6.4.-7.4.2019 byla sezóna pro BEAVERS Chomutov zahájena velice úspěšně: Žáci v Ledenicích - finále 1. místo, Kadeti v Chomutově - finále 1. místo, Kadetky na Kotlářce - finále 1. místo
>>

1.kolo 6.4 - 7.4.2019 - Kotlářka

28.03.2019 21:40
Nominace: Boučková, Eisenmayerová, Chalupová, Kindermannová, Kursteinová, Livinková, Moravčíková, Pastyříková, Peterková, Rozkovcová, Šobrová, Truncová Sraz: 8h na hřišti Řidiči: Moravčíková, dále se hlašte Spaní: Bude upřesněno
>>

KADETKY 2019

28.03.2019 21:37
Jarní sezóna - tréninky venku Pondělí sraz v 17:30 h - 19:15h nadhoz sraz v 16:45h Čtvrtek sraz v 17:30 h nadhoz; sraz v 18:15 h - 20h Turnaje viz nominace  
>>

Záznamy: 21 - 30 ze 306

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kalendář akcí

Finále extraligy

03.10.2020 00:00
Startuje finále extraligy. Podrobnosti upřesníme.
>>

Vyhledávání

© Beavers 2013

beavers@beavers.cz