2003

 

 

LIGA

 

 

 

Začínáme v útoku. Přes dobrý útok získáváme první bod až ve 4.směně. Po odpalu Jarina střídá písmák Rosťa a ten dobíhá na odpal Králoše 1-0. Radotín nám bod vrací v následující dohrávce, po odpalu do levého pole. Navíc obsazují druhou a třetí metu s jedním autem. Situaci zvládáme, když Luboš přiděluje SO Sojkovi (dal vítězný odpal Radotína v prvním utkání), a třetí aut zařizuje Čabán 1-1. Pátá - rozhodující směna začíná odpalem Kubíčka, na první metě do střídá Pinda. Čabán ulejvá, Radotín hraje na druhou metu a oba jsou safe. Vlčák je ulejvkou posouvá na 2 a 3, sám je aut. Tuška dostává úmyslnou metu zdarma. Tokyč s jedním autem pálí skákavý odpal na druhého metaře (podobně rozhodl první semifinále), bod je jistý, navíc nezpracovaný míč a opět plné mety 2-1. Další dva body po dlouhém odpalu Jarina, mohly být tři, ale Tokyč se nechal trochu hloupě vyautovat na domácí metě a tak následovalo divadlo při debatě s rozhodčím 4-1. Nakonec vylepšuje finálovou radost homerunem TOMÁŠ KRÁLÍK 5-1. Kdy ho dá Čabán? A Ivoš? MY TŘI !!!!

 

27.9.03 Finále 3. V první směně dostává Roman Matuška BB a hned druhý pálkař Tomáš Toka ho třímetovým odpalem posílá pro první bod. Druhý přidáváme po odpalu Jana Přibyla. Nadhazovači Radotína Jetmarovi se dále nedaří a po dalších obsazených metách (BB,HB) přenechává místo Mateřankovi. Ještě v první směně stahuje další dva body Jakub Vrba, takže hned v první směně získáváme rozhodující náskok 4-0. Další dva body získáváme ve čtvrté směně. Podílí se na nich T.Toka, J.Lhoták, nervózní R.Taud a J.Přibyl 6-0. Díky naší již nižší koncentraci soupeř dokonce zápasu získá dva body. Ale hrajeme co potřebujeme. Konečný výsledek 6-2. V neděli se již může rozhodnout. Zpověrčivosti posíláme pohár pro vítěze ligy, na radotínské hřiště, po rozhodčím.

21.9.03 Finále 2. Matuškovým homerunem vedl Chomutov od počátku utkání 1:0. Tento stav trval až do 5.směny. V jejím konci musel být pro zranění (třísla?) vystřídán klíčový radotínský hráč - nadhazovač Aleš Jetmar. Chomutovští změny nadhazovače využili a v 6.směně Václav Svoboda homerumen zajistil druhý bod. Útok pokračoval a po dlouhém odpalu Matušky, trefení nadhozem Přibyla, kterého stahuje odpalem Benda a Chomutov získává vedení 4:0. V dohrávce se začalo na pálce dařit i Radotínu, kterému se podařilo 2x skórovat a snížit chomutovské vedení na 2:4. V dohrávce 7.směny se na 1.metu dostal Martin Prachař. Majer rovněž odpálil a Prachař byl vyautován na 3.metě, výbornou hrou Chomutovských v obraně zejména T.Tokou a J.Vlčka. To byl již druhý aut, ale tlak Radotína ještě pokračoval odpalem M.Procházky. Majerovi se ještě podařilo skórovat (3:4) a to bylo vše.

20.9.03 Finále 1. V úvodu prvního finálového utkání dominovali nadhazovači. Luboš Vrbenský (VS Chomutov) během šesti směn nepustil ani jednoho radotínského hráče na metu. Chomutovští pálkaři pak na Aleše Jetmara odpálili jen ojediněle. V dohrávce 5.směny zaútočil Chomutov, když po odpalu Toky (na 1.metě) přidal Roman Matuška třímetový odpal a Jan Přibyl dalším odpalem zajistil druhý bod. Chomutov vedl 2:0 a zdálo se být rozhodnuto. V sedmé směně však přišel obrat a Radotín začal pálit. Po sérii odpalů - J.Majer, M.Procházka, Z.Mateřanky a M.Sojka - dosáhl Radotín 3 bodů a otočil utkání na 3:2. Toto vedení je jim již v dohrávce 7.směny podařilo uhájit.

13.9.03 Semifinále 3. Semifinále 3. Ve druhé směně, získáváme vedení po Vlčákově 3 metovém hitu a následném stažení Vénou, který udržel klidnou hlavu a za stavu 2 strike 1 bol krásním hitem na 7 stahuje první bod. Spectrum ve 3.směně srovnává.K vítěznému bodu dochází v 7.směně po krátké pauze kvůli dešti,když se na metu dostává hitem Jarin, hned za ním dostává Helmut IB(BB), po nechyceném nadhozu obsazená 2. a 3.meta a Ivošek na pálce. Po dvou m...švihách Ivošek stahuje Jarina domu m...hitem na 7.Konečný stav Chomutov-Spectrum 2:1 (3:0)

7.9.03 Semifinále 2. Do 5in.stav 0-0,Bobři se dostali do vedení v 6 in.po Helmutově staženém bodu,což byl hnací pohon pro další a zdrcující prohru Spectra. Konečný stav 7-0 pro Chomutov.

6.9.03 Semifinále 1. Po první směně,Bobři prohrávali 1-0 až do 5 in.kde hosté Spectrum zvíšili svůj náskok na 2-0 . V 6 in.srovnává Čabán výborným hitem na 2-2,tento stav trvá až do konce 7 in. V 8 směně získává Spectrum vedení po hitu do právého pole. V dohrávce srovnáváme na 3-3 po odpalu Jakuba Vrby. V 9 směně po výborném zákroku Čabána držíme stav 3-3 a nastupujem do útoku. Po odpalu k první metě si polař vyráží mič,který stojí Spetrum prohru v prvním utkání.

 

Vyhledávání

© Beavers 2013